Jak spolupráce s námi vypadá, ptáte se?

Na začátku bylo světlo. Pak kamera, klapka a akce!

01

Konzultace

Na začátku si sedneme na kafe, probereme Vaše potřeby a vydefinujeme si, jak by Vaše video mělo vypadat. Doporučíme Vám to nejvhodnější řešení, jak Váš příběh odít do atraktivního balení a neztratit nic z jeho podstaty.

02

Vytváření scénáře

Zapojíme mozkovny a vytvoříme pro Vás několik scénářů, z nichž si vyberete ten nejlepší. Vítěze si párkrát vyměníme a doladíme jej k dokonalosti.

03

Natáčení / Animování

Zmobilizujeme natáčecí štáb, povoláme herce, najdeme lokace, zajistíme rekvizity, dopravu, připravíme techniku a na závěr starým mayským tancem udobříme počasí, aby k nám bylo přívětivé. Pak hurá na plac!

04

Postprodukce

Záběry nahodíme do počítače a uděláme verzi střihu, kterou si od Vás necháme posvětit. Pak doladíme animace a grafiku, vložíme triky, celé to krásně nabarvíme, nazvučíme, dodámevoiceover a podladíme hudbou.

05

Hurá do světa

Vaše video začíná plnit obrazovky a dobývat srdce diváků. Jeho vypuštěním to pro nás však nekončí. Bedlivě sledujeme reakce publika a shromažďujeme zpětnou vazbu, abychom byli příště ještě lepší. A samozřejmě plánujeme další společné kafe! ☺

Přejete si reklamu,

která nezapadne?

která Vás odliší?

která lidi baví?

o které se mluví?

která zvýší prodeje?

která má virální potenciál?

Chci video od FILMAGIX

Přejete si reklamu, která zaujme?

Chci video od FILMAGIX