Dárek pro Petra Palase

V souvislosti s náborovou kampaní vzniklo také jedno video k patnáctému výročí společnosti Kentico.

Zakladatel a současný šéf firmy Petr Palas k této příležitosti dostal neobvyklý dárek, a to třídenní voucher zvaný “Zažij svou firmu”. V rámci něj si pak vyzkoušel všechny pracovní pozice, přes které se do ředitelského křesla postupně propracoval a vrátil se tak svým způsobem ke kořenům.

Křeslo CEO na 3 dny osiřelo a Petr putoval po jednotlivých kancelářích, ve kterých byl postupně zaškolen pro pracovní úkoly, které se staly jeho novou pracovní náplní. A to pochopitelně ke škádlivé radosti svých zaměstnanců, kteří se na něj jak se patří připravili a pořádně jeho schopnosti ozkoušeli. A že ho voucher zbavil ředitelských “frček”, neminulo ho ani klikování, když mu jeden z klientů nedal nejlepší hodnocení. 

Náš štáb vyzbrojen dvěma kamerami sledoval Petra celé dva dny. Vše bylo poctivě naplánováno a nečekala nás proto žádná překvapení. I tak jsme ale museli být velmi pohotoví a neustále ve střehu, jelikož nejdůležitější bylo zachytit, jak na Petra reagují jeho zaměstnanci. Ti jej při pobytu v jejich kancelářích mimo jiné neustále potajnu fotili, chodili si k jeho stolu pro různé věci a celkově si jeho přítomnost neskrývaně užívali. No, byla to skutečně zábava! 

Jelikož převážně sedavá práce v IT není nikterak dechberoucím spektáklem, bylo pro nás největší výzvou učinit video dostatečně dynamické. Proto byly jednotlivé úkoly navržené tak, aby se Petr musel často přesouvat za kolegy a radit se. Nejvděčnější pak bylo jeho krátké působení na recepci, kdy musel díky každodenním kancelářským úkonům obejít celou firmu.

Toto video může posloužit jako inspirace pro další CEO, kteří by se tímto způsobem chtěli vrátit ke kořenům a svůj zážitek nechat zdokumentovat. Video s tímto námětem dokáže velmi nenuceně a zábavnou formou nastínit, jaká kultura v dané firmě panuje. V případě Kentica pak z videa jasně vyzařuje, že se nejedná o obří neosobní korporát, ale o přátelskou brněnskou firmu, která vás bude bavit. Jednalo se o nejúspěšnější video z celé série.

Přejete si reklamu,

která nezapadne?

která Vás odliší?

která lidi baví?

o které se mluví?

která zvýší prodeje?

která má virální potenciál?

Chci video od FILMAGIX

Přejete si reklamu, která zaujme?

Chci video od FILMAGIX